پاندای کنگفوکار 3

رده سنی +6 سال به بالا | مدت زمان 95 دقیقه
7.2/10

با هم این انیمیشن سینمایی را ببینیم

رای دهید
پاندای کنگفوکار 3 Kung Fu Panda 3

معرفی و آشنایی

پاندای کنگفوکار 3 Kung Fu Panda 3 ، انیمیشنی سه بعدی و کمدی است. پاندای شکمو و خپل انیمیشن، تو سری‌های قبلی به مرحله آرامش درون رسید و به لقب جنگ‌جوی اژدها مفتخر شد.حالا پو، یا همون پاندای کونگ‌فوکار باید بتونه چیزایی که یاد گرفته رو به بقیه آموزش بدهپو در واقع باید جای استاد شیفو رو بگیره.اما پو تو این راه و در اولین قدم شکست می‌خوره.اون طرف قضیه هم یه استاد بدجنس به اسم کای هست که می‌خواد از دنیای روحانی وارد دنیای مادی بشه و از نیروهای بقیه کونگ‌فوکارها به نفع خودش استفاده کنه.اون موفق می‌شه تو دنیای روحانی، استاد اعظم اوگ‌وی رو شکست بده و وارد دنیای مادی بشه. پو هنوز خیلی مونده تا به مقام استادی برسه اما مجبوره با استاد کای مبارزه کنه.اون که تازه پدر و بقیه اعضای قبیله‌شون رو پیدا کرده و به اونا دل‌بسته باید خودش رو برای یه مبارزه خیلی سخت و سنگین آماده کنه.آیا پو موفق می‌شه کای رو شکست بده؟آیا دوباره خونواده‌اش رو خواهد دید؟
شخصیت‌های انیمیشن پاندای کنگفوکار 3 Kung Fu Panda 3
پو: کنگفو پاندا شکمو و بامزه داستانه که به عنوان شخصیت اصلی الان به مقام جنگ‌جوی اژدها رسیده. استاد شیفو: یه موش کوچیکه که در واقع استاد پو محسوب می‌شه. استاد کای: یه گاو وحشیه که با شکست دادن استاد اعظم اوگ‌وی به دنیای مادی می‌آد. ببری: از دوستای پو هست که موفق می‌شه از دست استاد  فرار کنه تا حمله استاد کای رو به پو خبر بده. آقای پینگ: پدر ناتنی پو هست که یه اردکه و یه رستوران هم داره.
جوایز انیمیشن پاندای کنگ فو کار 3 Kung Fu Panda 3
این انیمیشن 95 دقیقه‌ای مثل قسمت‌های قبلی‌اش یکی از انیمیشن‌های پرفروش سال‌های اخیر بوده.چون تازه تولید شده هنوز جایزه خاصی دریافت نکرده.البته تا همین الان‌اش هم نامزد بهترین انیمیشن جشنواره ساتورن تو سال 2016 و نامزد بهترین اجرای مجازی تو جشنواره MTV Movie هم شده

گالری تصاویر

نظر خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار الزامی هستند